taxci
 

Onze internationale belastingadviseurs/fiscalisten

Laatst gewijzigd: 01-01-2018
 TS- portret.jpg

Ton Smit

 

Partner/ Senior consultant

 

Tel.: +31 (20) 5709440

 

E-mail: Ton.Smit@taxci.nl

 
meer informatie over Ton Smit ....

CvN - portret.jpg 

Caroline van Noordenne

 

Senior consultant

 

Tel.: +31 (10) 20 10 478

 

E-mail: caroline.vannoordenne@taxci.nl


meer informatie over Caroline van Noordenne ...

 

RP - portret.jpg 

Roberto Perotti

 

Manager accounting

 

Tel.: +31 (20) 57 09 443

 

E-mail: Roberto.Perotti@taxci.nl 

meer informatie over Roberto Perotti ...

 

 _F7A0481.jpg

Alex Dekkers

 

Manager accounting

 

Tel.: +31 (20) 57 09 448

 

E-mail: Alex.Dekkers@taxci.nl 

 

meer informatie over Alex Dekkers ...

 

 

AL- portret.jpg
 

Anita Liu

 

Consultant 

 

Tel.: +31 (20)  57 09 449

 

E-mail: Anita.Liu@taxci.nl 

meer informatie over Anita Liu ...

 _T2A6663 - Viresh portret.jpg

Viresh Bansraj

 

Consultant Payroll & Expat Praktijk

 

Tel.: +31 20 570 94 46

 

E-mail: viresh.bansraj@taxci.nl

 

meer informatie over Viresh Bansraj ...

 Peter Bouchier - pasfoto - 090120.jpg

Peter Bouchier

 

Manager payroll

 

Tel.:+31 (20) 57 09 441

 

E-mail: Peter.Bouchier@TaxCI.nl

 

meer informatie over Peter Bouchier ...

 

NN Portret.jpg 

Nathalie Nouhan

 

Assistent manager payroll

 

Tel.: +31 (20) 570 94 47

 

E-mail: nathalie.nouhan@taxci.nl

              
meer informatie over Nathalie Nouhan ...

 

 Ashwant pasfoto.jpg

Ashwant Soekhai

 

Assistent junior consultant 

 

Tel.: +31 (10) 20 10 475

 

E-mail: Ashwant.Soekhai@TaxCI.nl
 

meer informatie over Ashwant Soekhai ...

 

KM- portret.jpg 

Karmana Monahar 

 

Office manager 

 

Tel.:+31 (10) 20 10 461

 

E-mail: Karmana.manohar@taxci.nl

 

meer informatie over Karmana Monahar ...  

 

Ak - Portret.jpg 

Alwin Koek

 

Bedrijfsadministrateur

 

Tel.: +31 (20) 570 94 42

 

E-mail: alwin.koek@taxci.nl

 

meer informatie over Alwin Koek ...

 

 HG - portret.jpg

Hester Grandia

 

Administrateur

 

Tel.: +31 (10) 20 10 471

 

E-mail: Hester.Grandia@taxci.nl

 

meer informatie over Hester Grandia ...

 

_T2A6716 - Janita Portret.jpg
 

 

 

Janita Ramadhin-Bhagwan

 

Secretaresse

 

Tel.: +31 (10) 20 10 476

 

E-mail: Janita.Ramadhin@taxci.nl

 

meer informatie over

Janita Ramadhin-Bhagwan ...